Kedim Sürekli Kuru Mama Yiyor

berkwsx

3 aylık oğlum hep kuru mama yiyor ayda bir yaş mamada vermeliyim iyi olur mu hangi sıklıkla vermeliyim ve hangi markayı ?

2 CEVAP

Nd, schesir, gimcat, naturea, chefs choice markaları kullanabilirsiniz. Haftada iki-üç verebilirsiniz. Yaş mamanın dışında yoğurt, yumurta, kefir gibi ek besinler de verebilirsiniz. Ama dişlerini fırçalamaya da şimdiden alıştırmalısınız aklınızda bulunsun yaş mamayı sık kullanıp dişlerini fırçalamazsanız tartar oluşur.

berkwsx

2 haftada 1 1 kaşık yoğurt veya ortalama bir peynir veriyorum onları çok seviyor öneriniz için teşekkürler