2.5 Aylik Golden Mama Önerisi

DogLike

Sonunda bugün küçük sevimli bir golden sahiplendim. Arkadaşım bakamadığı için bana verdi.

Ucuz kalitesiz mamalar köpekleri hasta ediyormuş sanırım. O yüzden yanlış birşey yapmak istemiyorum.

Dostum 2.5 aylık. Hasta olmaması için mama önerilerinizi alabilirmiyim acaba ?

6 CEVAP

turac4545

Bütçe yazarsanız yardımcı olurum 12kglik üzerinden yazabilirsiniz butceyi

DogLike

Mamaların piyasa durumunu bilmediğim için 120lira gibi bir fiyat yeterli olur mu?

turac4545

Eğer ki az tahıllı kaliteli bir mama istiyorsanız 250 lirayı gözden çıkarmalısınız zaten tahıllı mümkünse vermeyin tahilsiz veya az tahıllı verin. Tahıllının özelliği doyurmaktir her gün sadece makarna yediğinizi düşünün çok güzel bir mama önericem ben tavuk etli olanını yazıyorum köpeğiniz kuzuya balığa alışıksa onlar da var. N&D DÜŞÜK TAHILLI TAVUKLU NARLI YAVRU KÖPEK MAMASI 12 KG

DogLike

Teşekkür ederim. Kusura bakmazsanız bir sorum daha olacak.

Tavuk alerji durumu oluyormuş anladığım kadarıyla bazı golden köpeklerin. Benim yavrunun alerjisi olup olmadığını nasıl anlayabilirim.

Acı çekmesin yavrucak.

turac4545

Bunun için veteriner hekiminize danışmanız en iyisi olucaktir hatta mama içinde danıșabilirsiniz veterinerlerin içinde asla kalitesiz mama olmaz oradan alabilirsiniz

DogLike

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi geceler