Tavşan İçin Oyun Kafesi

Arkadaşlar benim rex tavşanım var yalnız sıkılmasın diye onun için büyük oyun kafesi almak istiyorum tavşanım biraz büyük olduğu için ona göre geniş oyun kafesi bulamadım içindeki oyuncakları da büyük olan önerebileceğiniz oyun kafesleri var mı?

3 CEVAP

LasTRomaNce

Genellikle büyük oyun kafesleri biraz pahalı olur bütçeni söylersen yardımcı olabilirim :)

En fazla 100-200 gibi olabilir

O fiyata geniş bir kafes dahi bulamazsınız. Sağlam bir tasma alıp sokakta yürüyüşe çıkarınız. Bahçeniz varsa tahta kasalar ile oyun alanı oluşturabilirsiniz.