Tavşanımın Hastalığı Mı Var?

Tavşanım bir ay önce pirelenmişti sprey aldım geçmedi hala pireleri var şimdi öncekine göre çok değişti halsiz gibi gözleri düşük, burnundan ses çıkarıyor, (biz insanların nefes alıp hızlıca dışarı verdiğimiz ses gibi) gözü kanlandı. Bu zamanla geçer mi ya da acil bir şey mi veteriner gerekir mi?

3 CEVAP

Sudeckmkc

Veterinere götürmelisiniz.

Sulecrn

Evet veterinere götürün belki de pire çoksa o halsizlik yapabilir sonuçta tavşanın kanindan besleniyor

Sprey yan etki yapmış olabilir veya yanlış kullanmış olabilirsiniz. Lütfen veteriner tarafından verilen ilaç harici hiçbir kimyasalı hayvanlar üzerinde uygulamayınız. Tavşanlar kimyasala karşı duyarlı canlılardır. İç-dış parazit aşısı yanında birkaç ilaç daha önerilmesi gerekebilir. Geçmiş olsun