Paw Paw Mama

Merhaba kopegime paw paw mama almak istiyorum iyimidir ? (Yavru)
Veya golosiden ucuz marka öneriniz varmı

7 CEVAP

toffy_the_cat

Pawpawda et var en azından.Şnstadan sorun onlar yönlendirecektir.

dilara98

Kesinlikle vermeyin. Ucuz olduğu kadar kalitesiz. Benim kedim o mama yüzünden hastalandı. Kesinlikle tavsiye etmem.

Pawpaw fena değil bence. Sokak kedileri için almıştım bir ara.

toffy_the_cat

Aro da olabilir^_^.Yada obivan.Forlancede olabilir

BalliBadem

Paw paw fena değil hediye geldiğinden kedime kullanıyorum seviyor içeriğide f/p açıaından güzel ama aro daha güzel ben sonra severse aro alıcam

BalliBadem

Aro yu sevmezse paw paw la devam edicem çok ucuz ve güzel araştırdım

BalliBadem

güzel mama araştırdım** yanlış oldu