Köpeğimin Tüy Dökülmesini Nasıl Azaltabilirim?

Miemey123

Köpeğimin tüyleri çok dökülüyor önlem olarak tıraş ettirdik bir buçuk ay sonrasında yeniden başladı. Bol bol yıkanıyor neredeyse her gün ama yinede azaltamıyoruz. Şimdi de tüy toplama eldiveni, tüy alıcı tarak sipariş ettim. Umarım bunların bir faydası olabilir. Köpeklerde tüy dökmeyi azaltacak vitamin vs kullanabileceğimiz bişey var mı? Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

2 CEVAP

ygiz_mrtt

furminator kullan ve kaliteli mamalarla besle ve en önemlisi profesyonel yardım için veterinere danış

pinarcaya

Benim kedim de cok tuy dokuyor. Kisirlastirdiktan sonra boyle oldu. Furminator tarakla duzenli tararsaniz dokulecek olan tuyleri azaltirsiniz. Bir cok vitamin denedim. Bu konuda Hic birinin faydasini gormedim diyebilirim. En son vetoskin aldim veterinerden. O ise yaramaya basladi gibi.