Köpek Kuduz Bulaşır Mı?

Quantine01

Merhaba arkadaşlar bugün parkta 1 yaşındaki köpegimi gezidirken köpekli olan biriyle daha tanışıp köpekleri gezdiyorduk köpek 6 aylık ve vahsiydi.benim köpegimi ısırdı ama ısırdıgı yer kanamadı biryere sıkışmış gibi kan topladı. Köpegim aşılı fakat ilk aşıları var hala. ısıran köpegi sahibi yeni almış aşı kartı yokmuş sadece aldığı sahibi vurdurdum aşıları demiş ama kanıt yok. İstemsiz bir tedirgin oldum. Herhangi birşey olur mu

1 CEVAP

Anonymus552223

Kuduz cok yaygin degil, kimse kuduz olan bir kopegi sokakta gezdirmez diye dusunuyorum. Kopeginizin kuduz aşisi varsa zaten bisey olmaz, yoksa da dedigim gibi cok cok kucuk bir ihtimal aslinda.