Bebek Kedi

Neslihan_14

Merhaba bebek kediye anne sütü tozu onerisi olan varmi ne vermeliyiz normal hero beybi mama versek olurmu şringa ile

11 CEVAP

pisipisi123

Gimcat ve Biopet kullanıcıları büyük oranda memnun. Yavru ne kadarlık biliyor musunuz? Belki süt tozuna bile gerek yoktur.

bidiboom

Bizim veteriner sakin inek sutu vermeyin gaz yapar yavru kediler icin sut tozu var ondan yapip verin demisti, bizim buradaki petshop.tan alip biberonun en alt cizgisine kadar sut tozu, ikinci cizgiye kadar kaynar su koyup iyice calkalayip sonra en ust cizgiye kadar kaynamis sogumus su koyup calkalayip vucut sicakligina dusene kadar sogutup iciriyordum.. en ucuz sut tozuyla 4 yavru buyudu, yani sizdeki yavrunun ölümü muhtemelen sutten degil dogal sebeplerden, veterinerimiz annesiz yavrularin yasama orani yuksek degil diyordu.. mama ve dua ikisi de lazim, Allah yardimciniz olsun..

BalliBadem

Laktozsuz süt tavuk vb. Suyu verebilirsiniz

Eymentalay

Yavru ortalama kaç günlük? Nerde oturuyorsunuz süt anne bulmaya çalışırsanız daha sağlıklı olur

Ayse_naz_G

Gimcat öneririm ben.

Sselin1

Kedi süt tozunuz yoksa alana kadar normal süt vermeyin sakin laktozsuz süt alin marketten.

pisipisi123

Herhangi bir veteriner kliniğinden süt tozu alabilirsiniz. Bebek mamaları genelde ishal yapabiliyor.

Neslihan_14

Marka oneriniz varmi bi defasina almistim sut tozunu iyi gelmedi yavruyu kaybetmeme sebep oldu :(

bidiboom

Biberon derken petshop.larda satilan yavru kedi biberonu yani, biberonu anne gibi emebiliyor, avucunuz tutmak ta sicaklik duygusu verir, boylece psikolojik olarak daha cok tutunabilir gibi hissediyorum.. bu arada pahalisiyla ucuzu farketmez birinde yoksa oburunde ucuzu var..

Sselin1

Aynen biopet active, gimcat, beapher benm de kullanip memnun kaldigim markalar. Ucuz olanlar kediyi ishal yapiyor zaten :( cok kucuk olunca biberon icemiyorlar ben siringa ile besledim 2 haftalik olana kadar sonra biberona gecebildim.

Neslihan_14

Kedi biberonu var zaten daha once buyuttuklerim oldu ölen kedim 3 günlüktü hic anne sutu emmemisti yasatamadim onu simdiki nekadarlik bilemiycem gozleri yeni açılmış sanki hazir sutu birebir su ile karistirip icine birazda tereyag katip icirdim ama bi sıkıntı olacak diye korkuyorum