Hastalık Mı?

Rkandu11

Merhabalar , kızımı 2 aylıkken barınaktan sahiplendim ve şuan 4 aylık oldu. Sahiplendiğim zaman kuru mama yemediği için ve bilgim veya tecrübem olmadığı için yaş mamayı çok verdim ve tüy dökülme sorunumuz oluşmuştu. Günlerdir araştırma sonucunda 2-3 doz iğne yaptırdım ve kısa sürede tüylerimiz tekrardan çıkmaya başlamıştı ve kafası dışındaki bölgelerde eski halini buldu. Ne yazık ki alnı ve kulaklarındaki dökülmeler de düzeliyor derken , alnı çıplak bir hal almış resmen cildindeki kırışma belli çok üzüldüm. Sürekli Travazol krem sürüyorum faydasını da görüyordum ama ne oldu bilmiyorum , alnında dökülme tekrardan başladı. İlçede tek veteriner var ve parası umrumda değil ama hem normalden çok pahalı hem de hasta bir sokak kedisini tedavi etmeye gelmemişti zar zor başka bir adam bulmuştum o yüzden nefret ediyorum kendisinden ve o veterinere gitmek de istemiyorum. (İl’e veya diğer ilçelere gidebilirim) İç-dış parazit mi yaptırmalıyım? Bilgisi veya tecrübesü olanlar arkadaşlar yardımcı olur musunu?

3 CEVAP

Google'dan okuyarak Hekimcilik oynamayı bırakmalısınız!
Travazol Neden sürüyorsunuz? Beşeri ilaçların yararlı olduğunu düşünseydik veteriner ilaçları diye birşey üretilmezdi!
Deri ve Tüy Döküntülerinin onlarca sebebi olabilir. Uyuz veya Mantar sadece biri, ciddi organ yetmezlikleri veya kanser veya vitamin eksikliği veya bambaşka bir sorun olabilir.
İstanbul Bostancı'ya getirirseniz uygun şekilde tedavisini gerçekleştirebiliriz.

https://ranteveteriner.com.tr

Rkandu11

Pekala teşekkür ediyorum

Rkandu11

GÜNCEL.