Yaş Mama Markaları

nejadekoldas

Bana iyi bi yaş mama markası söyler misiniz

17 CEVAP

Sselin1

N&d nin kuru mamasi gibi yaş mamasi da kaliteli ama yaş mamasini her kedi yemiyor. secici bir kediyse ozellikle oyuzden denemek icin 1 tane alin isterseniz. Shesir ve gimcat daha cok seviliyor :)

Arda-

Kesinlikle schesir kedinize hiç düşünmeden verebileceğiniz yaş mama biraz pahalı olabilir ama yaş mama konusunda en iyi markadır. Alternatif olarak naturea da alabilirsiniz

Sselin1

Market mamalarindan uzak durun :) digerleri gibi felix in de icerigi kötü. icinde et yok nerdeyse onun yerine seker, aroma var. Schesir, gimcat, n&d, nutri feline, animonda ocean, brit Care, naturea, bu markalar dişında icerigi güzel baska yas mama yok sanirm.

Patiseverrr

schesir

ND, gimcat, schesir, naturea, chefs choice, mırmır alabilirsiniz. Ama en iyisi evde kendimiz yapmak hem daha ucuz hem de daha sağlıklı oluyor.

nejadekoldas

Anladım evdekinide deneyeceğim teşekkür ederim

toffy_the_cat

ND,Naturea,Nutri,Scgesir,Nutri,MırMır,Vitakraft,Chef's Choice güel mamalardır.Ama dednille gibi ev yapumı daha iyi

nejadekoldas

Teşekkür ederimm ve farkettim de herkes hemen ND markasını öncelikli olarak belirtiyor. İlk fırsatta kızımın kuru mamasınıda ND marka alıcam

Ahmetyuce

Benim kedim Felixe bayılıyor. Üstelik 4lü paket halinde satılanlar diğer yaş mamalara göre ucuz

pinarcaya

Animonda, carny ocean

BalliBadem

Mırmır yada patilife olabilir

nejadekoldas

Teşekkür ederim

nejadekoldas

Kedim seçici birisi değil lezzetli olan herşeyi yiyor hahahaha

nejadekoldas

Evet Felix’i hep marketlerde görüyordum boş boşta bakıyorum hatta ama insan emin olamıyor işte. Bir gittiğimde de mutlaka içeriğine bakıcam

nejadekoldas

Bana Schesir inanın pahalı gelmedi aksine o marka yazılınca bakmadan önce bi aman aman fiyat beklemiştim, kargo kapıda ödeme bedeli derken pahalı tutuyor