En Uygun Kısırlaştırma Yaşı?

aylayn

9 aylık dişi kedim henüz belirgin bir kızışma belirtisi göstermedi. Veterinerimiz 1 yaşına girdiği zaman kısırlaştırmamızın doğru olacağını söylüyor.. Kedisini kısırlaştıran arkadaşlardan ideal yaşı öğrenebilmem mümkün mü?

2 CEVAP

Jacqueline

1 Yaş kısırlaştırma erkek kediler için geçerli, veterineriniz dişi kedinize evde baktığınız için 1 yaş demiştir. Dişi kediler 6 aydan sonra kısırlaştırılabilir. Bebişlerimi kızana girmeden kısırlaştırdım, çok sağlıklılar.

patkam

bende aynı durumla karşı karşıyayım,,,,lütfen bilgili cvp ...