Sinir Oldum

nejadekoldas

Kedişimin mamasına hep karınca gelirdi bende dün mana kabına belirli uzaklıktaki yerlere karıncaların çıktığı deliklere salatalık koydum. Bugün sabah baktım hala gelmeye devam etmişler bu sefer sabahta mama ve su kaplarının hemen dibine salatalık dilimleri koydum. Ama az önce 2 tane karınca gördüm. Cidden gıcık oldum. Odamı 1-2gün arayla mutlaka Domestos’lu suyla sildiğim halde böyle olmasına artık katlanamıyorum. Lütfen önerileriniz varsa bana yorum yazar mısınız

8 CEVAP

Arthur5

Lafa bak ne zarari var size yazmis bi de veterinermis evde ne isi var karincanin? Senin de yemeklerinden karinca çıktığında yemeye devam ediyosun galiba haşere evde olmaz guzel kardesim zarari herkese var.

Bu arada Limon suyuna falan gelmiyolarmis deneyebilirsin.

Ben de her gün evi silmeme rağmen geliyorlardı. Mama kaplarını sirkeyle yıkadım her gün. Sarımsak koydum kabın yanına. Girdikleri delikleri takip edip tarçın ve kahve koydum deliklerinin girişlerine. Epey azaldı ama hala birkaç tane görüyorum.

nejadekoldas

Aa teşekkür ederim tarçın ve kahveyi hiç ummazdım sağol Peynir

toffy_the_cat

bİZİM EVİ KARINCA BASTIĞINDA GEÇTİKLERİ YERE SİRKELİ SU SIKTIK.SONRA GİRDİKLERİ YERLEE TARÇIN KOY.K SAYILARI BAYAĞI AZALDI.EN SONDA AİLEM DİŞ MACUNU SIKTI GİRİŞLERİNE ONDAN SONRA HİÇ GELMEDİ DİŞ MACUNU NEKADAR DOĞRU BİLMEM AMA :)

nejadekoldas

Fotoğrafta mama kaplarının yanına koyduğum salatalıklar mevcut

Ne zararı var size?

nejadekoldas

Bana herhangi bir zararı yok ama kedimin yemine gelmelerinden rahatsız oldum, kedimin hijyeni açısından

nejadekoldas

Tabi ya limonda aşırı mantıklı aptal kafam hiçbişeyi düşünemiyorum ben