Scottish Fold Erkek Kedime Dişi Eş Arıyorum

Ahmetyuce

Kedim 9 aylık kızgınlık belirtileri başladı. İstanbul Maltepe veya Kadıköy civarında oturan dişi kedisi olanlarla çiftleştirmek istiyorum.

8 CEVAP

SAKIN SCOTTİSH FOLD CİNSİ BİR KEDİ İLE SCOTTİSH FOLD CİNSİ BİR KEDİYİ ÇİFTLEŞTİRME.
Kedini sakın scottish fold ile ÇİFTLEŞTİRME. Çünkü 2 fold çiftleşince ortaya bir genetik hastalık çıkıyor. Bu Yüzden Scottish fold cinsi kediler BRİTİSH SHORTHAİR kedileri ile çiftleştiriliyor. Buna dikkat et böylece dünyaya ömrü boyunca acı çekecek yavrular geliyor. Lütfen uyarıyı dikkate al. Internette de bakabilirsin.

bappatan

Çok şaşkınım linç yok. Yoksa ülkemizde insanlar bilinçleniyor mu :) kediniz güzel ama bu platformda eş bulamazsınız :)

Anonymus552223

1 yaşini bekleyin bence, yavrular daha saglikli olur. Ayrica yukarida arkadasin dedigine katiliyorum. Yavrular karışik irk olursa daha saglikli olur her zaman

Ahmetyuce

Zaten biliyorum 3 tane bu cins kedi besledim büyüttüm @berrryyipekkk

ygiz_mrtt

merak etme sana kısırlaştırman için baskı yapmayacağım. Ama kedinizin çiftleşmesi için 1 yaşına gelmesini bekleyin. şuanda ergen gibi cinsel hormonları gelişmeye başlamış. Saçma bir örnek ama oğlunuz olduğunu ve 14 yaşında olup vücudunu tanıdığını düşünün nasıl ona bir eş bulmazsanız kediyede hem verimli döller üretebilmesi hemde yavruların sağlığı için 1 yaşına gelmesini bekleyin

Fkkdkdkd

Çok güzel

andretti

Benzer sorulara genelde linç gelir bu platformda ama sen şanslısın dostum :) Çok güzel güzel yavru kedilerinin olmasını diliyorum

Raubeyaz

Benim Scottish fold ve Ankara kedisi kırması kırık kulak beyaz renk kedim var 2 yaşında ama kocaeli'de yaşıyorum