Kedimin Dişi

3 aylık erkek kedim dün oyun oynarken düşmeye benzer bi ses duydum ama yerde yatağımın yanındaydı en son ben de odadaydım yükseğe çıktığını görmedim o yüzden ne olduğu hakkında bir fikrim yok sonra ağzındaki kanı farkettim zaten ağzını yalamasından belliydi bi sorun olduğu su verdim gitti kuru mama yedi uyuyunca baktım ki başta dişi sallanıyor sandığım kedimin diş eti yarılmış gibi duruyor emin olamadım yardımcı olur musunuz fotoğraf bırakıyorum sarı renkle daire içine alınmış sıkıntılı taraf diğeri de sorunsuz olan yan tarafı

4 CEVAP

Bence diş değiştirmeye başlamıştır. 4 aylıkken falan başlıyorlar normalde sizinki biraz erken başlamıştır.

Bu arada sabah biraz top oynadı ama öğlen 1den akşam 5.30 - 6 ya kadar uyudu yeni yeni oyun oynamaya başladı kii ben uyandırdım daha uyanmıyordu şu an bi kanama yok ama gece 2. 30 da bu sorun başladığından beri hiç ısırmamıştı bizi normalde hep ısırarak oynamaya çalışır biz izin vermeyiz şimdi biz uzatıyoruz elimizi kolumuzu o ilgilenmiyor hiç yanii ısırmaya da yeni başladı ama normaldeki kadar güçlü ısırmıyor

Asphodelll

Her ihtimale karşı veteriner aklınızda soru işareti kalmaması için en iyisidir. Kedim balkondan düştüğünde bi dişi kırılmıştı. Veteriner ; eğer biraz daha dipten kırılsaydı müdahale etmem gerekirdi ama şimdilik sıkıntı yok ıslak mama kullanın bi kaç gün demişti. Baktırman her zaman daha iyidir bence

Çok teşekkür ederim