Köpek Kulağı(Acil)

cudi-pit

Köpeğim 7 aylık bir pitbull melezi.
Bugün köpegim tasması dolanmıştı açarken köpek elimden kaçıp bir kurt melezine doğru koştu(kurtun yaşı ortalama 1.5-2 yaş)ve bir anda birbirlerine saldırmaya başladılar kurtarmaya koştum kurt bana da saldırmaya çalıştı köpeğimi kurtarana kadar kulağını ısırmıştı ilk önce fark etmedim ama mamasını verirken kulak içinden kan geldiğini fark ettim baktığımda kulağı iç tarafın 1 cm derinlemesine 3.5 cm uzunlamasına çizmişti köpeğimi sürekli aşı yaptırdığım veterineri aradım bugün şehirde olmadığını 1-2 güne ancak gelebileceğini söyledi.Birkaç veterineri aradığımda ise köpeğe bakmadığını sadece koyun-keçi vb. hayvanlara baktığını söyledi. Bu gecelik acısını dindirecek birşeyler yapabilirmiyim? Köpeğimin ağladınıda fark ettim.Köpeğim halen küçük ve bu kadar saldırgan da değil eğittiğim bir köpek ısırma vb. gibi hiç bir alışkanlığı yok yardım ederseniz çok sevinirim. iyi günler.

1 CEVAP

pisipisi123

Veterinere götürene kadar enfeksiyon kapmaması için yarayı baticon ile temizleyebilirsiniz. Umarım çok canı yanmıyordur. Çok geçmiş olsun.