Kedimin Ayağı İncidi

Sulecrn

Merhabalar cok üzgünüm . Kedim yüksekten atladı ve ayağını burktu sanirim topalliyor . Yatakdan koltuktan vs. Tek atlıyor ama yürürken topalliyor burdaki veterinerler bilgili değil bundan cok eminim ama yinede yarin götüreceğim. Aldığım petshop hiçbirşey olmaz bebek ağrı kesici şurup ver dedi . Sizce bu doğru mu yada ne yapmaliyim lütfen yardım edin

15 CEVAP

pisipisi123

Hekim olmayan kimsenin tavsiyesiyle ilaç vermeyin lütfen. Yarın her ihtimale karşı götürürsünüz.

Anonymus552223

Eger veteriner bebek ilaci ver falan dediyse hic goturme bence. Bacagi şiserse enfeksiyona falan donusurse, foto atarsiniz ben veterinerime sorarim. Ki genelde antibiyotik veriyor oyle durumlarda. Ama ufak bir incinmeyse kendi kendine de gecebilir.

Sulecrn

Amiin :))

Sulecrn

Şuan zipliyor oynuyor cok az topalliyor umarim geçer size çok teşekkür edeurm

Leyl003

Kedim eve geldiği ikinci günde ayağını incitmişti.. tek ayağın üstüne basıyordu.. tabi o zamanlar hiç bilmeden at kestanesi kremi sürüp bandaj yapmıştım ayağına.. tabi bandaj durmadı kısa süre sonra çıkarmıştı.. vet. 1,5 saatlik bi yoldaydı o zamanlar götürememiştim.. ama çok şükür 2 gün sonra ayağının üstüne basmaya başlamıştı...

NZI

Benimde bir arkadaşımın kedisi yeni terstan atladı (hatırladığıma gçre 5 6 kattlı binadan) arka ayakları kırılmış ve öndki sağ ayağı. Veterinere gçtürdüler. Allah kimsenin başına vermesin! AMİN!

Sselin1

Bir sey olacagini sanmiyorum yavru kediler genelde ayagini incitebiliyor 2-3 güne düzeliyor genelde.

NZI

Her işe iyi tarafından bakmalıyız, mesela sevinin sizin kediniz terastan falan atlamadı.

NZI

Geçecek inş. Allah herkeze uzun ömür versin ve hiç kimsenin başına böyle şeyler getirmesin! Amiiiiiin!

Sulecrn

Hala oyuncu halsizlik yok suanlik topalliyor ve dizini yaliyor

Sulecrn

Ilaç vermedim . Ama inanin burdaki vet. Ler çoğunlukla keçi inek vs ilgileniyor ama yarin götüreceğim.

Sulecrn

Şuan daha iyi oynuyor hafif topallama var umarim çabuk geçer

Sulecrn

Çok teşekkürler ❤ o kadar yüksekten atlamadi çok şükür balkonda cam var. Dolabın üstünden atladi ama şuan koşup oynuyor sadece yürürken arada topalliyor.

NZI

Her işe iyi tarafından bakmalıyız, mesela sevinin sizin kediniz terastan falan atlamadı. Arkadaşımın da sevinmesi lazım ki terastan düşüp

Sulecrn

Evet haklsiniz ama ne olursa olsun üzülüyor insan dediğiniz gibi çok şükür terastan atlamadi :)