Yavru Kediler İçin Veteriner Önerisi

patiska

Merhaba, bayramdan sonra anneleri terk etmiş birer aylık biri tekir biri sarman olmak üzere iki minik sahipleneceğim. İlk kontrollerini ve en azından dış parazit aşısını (bulan kişi pire sorunu olduğu için ikisini de veterinere götürmüş ama iç parazit yapıldı mı bilmiyorum) olmuşlar ve gayet sağlıklı imişler. Bundan sonraki süreçleri için Ankara'da Eryaman ve Sincan genelinde iyi, onları kazanç kaynağı görmenin ötesinde minik bir can olarak gören veteriner önerileriniz var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

1 CEVAP

pisipisi123

Eryaman civarı şart ise Petkey Veteriner Kliniği olabilir ama Ankara genelinde tavsiye isterseniz Yenimahalle'deki Pety Paw Veteriner Kliniği tavsiyemdir.