Kedimi Yeni Sahiplendim. 3 Gün Oluyor Bir Kere Ödül Maması Verdim. Çok Az Yemek Yiyor Napıcam Ben.

Bahell

Alışmadığı icin yemiyor olabilir mi yardım edin bugün veterinere götürdüm ama hiçbir sağlık sorunu yok. Çokta miskin sürekli uyuyor

11 CEVAP

Belki de yemesi gereken miktarda yiyordur siz az yiyor sanıyorsunuzdur. İlk kediniz mi? Hem de hava sıcak olduğundan daha az yiyorlar.

Bahell

Evet ilk kedim o yüzden çok üstüne düşüyorum. Sürekli uyuyor alışamadı galiba bana bilmiyorum ama üzülüyorum.

Sulecrn

Bendede ilk iki gün sadece su icti ve uyudu alışınca öyle olmadi . Alışınca yer umarim:)

Gries

İlk günler benimkiler de öyleydi. Bir hafta içinde alışacaktır. Siz yine de teşvik edin. Yanına koyun mamasını, koklatın, elinizle uzatın, sevin onu vesaire.

Eymentalay

Çok üstüne düşmeyin daha çok küçük alışması için biraz zaman verin :) bu kadar evham yapmayın asla kendini aç bırakmaz merak etmeyin :))

ygiz_mrtt

merak etme ev kedileri asla kendini aç bırakmaz. mama ve su kabının yerini biliyorsa endişelenmene gerek yok

bidiboom

Benimkiler de strese girince yeme icme cis uyku durur, yeni ev yeni insanlar stres onun icin, bi de benim gibi ah anam ac kalacaklar diye mamayi her daim onune koyarsaniz benimkiler gibi sisman olur sonra dengeli nasil kilo vericez derdine dusersiniz, simdiden olculu verirseniz daha saglikli olur..

Bahell

Teşekkür ederim bilgileriniz icin dünden beri gayet güzel yiyor

Mamanın markasını öğrenebilir miyim veya havalar sıcak diye yemiyor olabilir benimkide yemiyodu yeni başladı yemeye

Bahell

Royal canın kitten yiyor

andretti

Daha çok yeni olduğu için çok mama yememesi normal, fazla uyuması da normal. Bir arkadaşın dediği gibi maması ve suyu olması yeterli, o doyurur karnını