Dış Parazit

ahmetiri

Merhaba
Kedime Aylik Olarak Dış Parazit Damlası Yapılıyor 50 TL Bunu Disardan Kendim Alma Sansim Varmi Ben Damlatır Karnesine Tarihi Yazarım Hangi Marka Ve Nereden Almam Lazım Fiyatlar Vet. Gore Dahamı Uygundur.

11 CEVAP

Arda-

Bence en iyi olan veterinerinizin uygulamasıdır çünkü dışarı da satılanlar sahte olabilir ve kedinizi alerji yapabilir. Hem de bu karneler ileride işinize yaradığında (yurt dışı, uçak, tren) sıkıntı yaşayabilirsiniz. 50 tl fazla ben 30 tl ye yaptırdım

Anonymus552223

Ha bir de aylik demissiniz? Kesinlikle her ay uygulamayin onu, gereksiz ilaç yuklemesi olmuş olur, 3 4 ayda bir yeterli, hatta dışari cikmiyorsa pirelenmez daha da seyrek uygulayabilirsiniz.

Dış Parazit Damlaları tam olarak zehirdir.
ve genellikle zehirlenme vakası veya alerji nedeniyle gelen hasta sahiplerimizin tamamı sizin fikrinizde olan insanlardı.
Eczaneden sığır veya kümes hayvanları için olan pire ve bit damlası kullananlar, petshoplardan tarihi geçmiş ürün kullanıp pire alerjisi ile gelenler, veya sirke kömür suyu arap sabunu kullanan çılgın sözde hayvan severler....

İlacı alıp uygulamasını sizin yapmanıza tabi ki müsade ederiz ancak bunun sorumluluğunu kimse almaz o yüzden veteriner hekimler kendi yapmadığı uygulamanın kaşesini vurmayacaklardır.

Uygulama kesinlikle zor değil sonuçta herşeyin youtube da videosu var.

Siz yine de işini bilen deneyimli ve uygun bir hekim ile görüşmek isterseniz bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://ranteveteriner.com.tr/bize-ulasin

Ben dışardan 25 liraya alıyorum veterinerimizin 45 liraya yaptığının aynısını. Ama evet kaşe sorunu oluyor. Ankaada iseniz 25 liraya aldığım yeri mesaj atabilirim

Anonymus552223

Size her ay kullanmanizi veteriner soylediyse de o veterineri degistirin, paraci galiba

Kedi dışarı çıkıyorsa aylık yapılır, onun dışında 2 diyen de var 3 diyen de, benimki sadece yazın çıkıyor o zaman aylık yaptırıyorum, onun dışında 4 ayda bir falan, aşırı ilaç kullanmak istemedim

Sselin1

Eger disari cikan bir kediniz yoksa her ay yaptirmaniz kesinlikle gereksiz her ay kedinize zehir uygulamayin ev kedilerinin pirelenme ihtimali cok düşük ben kedilerime dis parazit damlasi kullanmiyorum. Pirelenmedigi sürece de yaptrmayi düşünmüyorum.

Anonymus552223

Veterinerden alip kendiniz uygulayabilirsiniz, uygulamaya da para aliyorlar sanirim cunlu normalde damlalar 25 30 tl arasi. Ama disardan eczane haric biyerden almayin. Eczanede de satiliyor mu bilmiyorum

ahmetiri

Kaşe Olayını Pek Sorun Degil Fiyat Olarak Daha Uyguna Bulursam Alma Taraftariydim Fakat Sahte Veya Alerji Sorunlar Olabilir Haklısınız
Istanbuldayim Ankara Pek İşımr Yaramaz Malesef Teşekkürler

ahmetiri

Farklı Sebeplerden Dolayı 4 Vet. Değiştirdim Hepside Dış Parazit Uygulamasını Aylık Olarak Yapıyordu. Kullanilan Ilaclarin Etki Suresi Oluyormus Ondan Olabilir Sanırım

Anonymus552223

Ev kedisine kesinlikle her ay gerekli degil, sokaktakilere bile en fazla yaz ayinda belki her ay yapilabilir de, o kadar ilaç pireden daha zararli bence