Chihuahua Türü Erkek Köpeğime Eş Bulamıyorum

Nereden ve nasıl bulurum bilmiyorum ama uzun zamandır oğluma eş arıyorum 7 yaşında saf kan bir chihuahua ama bir türlü eş bulamadım nasıl bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

20 CEVAP

Ayse_naz_G

Eşbulma sayfalarına yazın belki çıkar bir gelin damadınıza ama tek sıkıntı yaşından dolayı çiftleştirmeyebilir sahibi.

minnoskoss_123

Arkadaşlar “ismini vermeyeceğim arkadaş” ve siz benim kuran ile ilgili söylediğim şeyi yanlış anlamışsınız sanırım. Ben Kuran’da kısırlaştırmanın günah olmadığı yazıyormuş demiştim (ki yanlış bilgiymiş, öyle birşey yazmıyormuş @epiglottis bilgi için teşekkürler bu arada sonra herkese bu yanlış bilgiyi verecektim) ama biri onu çiftleştirmenin günah olmadığını savunduğumu zannedip beni azarlayan birisi olmuş. Gerçekten harika ya yanlış anlayıp azarlamak harika birşey, doğru birşey dimi? “İsmimi vermek istemediğim kişi” TANIMADIĞINIZ YADA ASLA TANIYAMACAĞINIZ insanlara karşı saygılı ve hoşgörülü olmanızı beklerdim. Yanılmışım. (Beni yanlış anlamasına rağmen bana doğru bir biçimde hak vermeyenlere teşekkürler.)

romedon96

Secereli chicuha facebook gruplarına filan gir illa ki bulursun. Ama Baba da secereli olsun. Yavrulara da secere alırsan safkan değerli ırk elde edersin.

nurgul77

Köpeğiniz kaç kilo