Chihuahua Türü Erkek Köpeğime Eş Bulamıyorum

Nereden ve nasıl bulurum bilmiyorum ama uzun zamandır oğluma eş arıyorum 7 yaşında saf kan bir chihuahua ama bir türlü eş bulamadım nasıl bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

20 CEVAP

toffy_the_cat

Gerçekten hala kısırlaştırmaya karşı olanları görünce gülüyorum.

pisipisi123

7 yaş artık biraz fazla değil mi sizce de? Hem erkek sahibinin yavrular üzerinde çok söz hakkı yok. Eminim dişi sahibinin doğacak yavruları satmasını da istemezsiniz.

Anonymus552223

Minnoskos Kuran'da o tarz birsey yazmiyor, ama fetva veren hocalar var, gunah olmadigi yonunde. Cunku nesli tukenmekte olan bir hayvan falan degil, vahşi dogasi da yok, baska secenegimiz kalmiyor cogu zaman, yoksa ben de isterdim kedim yavrulasin yavrulara bakayim ama maalesef cogalmalari hicbir acidan iyi olmuyor.

minnoskoss_123

Merhaba. Eş bulmak yerine köpeğinizi kısırlaştırırsanız onun ve sokak hayvanları için çok sağlıklı bir karar almış olursunuz:)

minnoskoss_123

Hayvanı kısırlaştırmak doğasını elinden almak olmuyor. 7 senedir eş arayacağınıza bu konuda araştırma yapsaydınız daha yararlı olurmuş. Günah felan diyecekseniz de araştırın. Günah olmadığını göreceksiniz. https://onedio.com/haber/kedi-ve-kopekleri-kisirlastirmak-istemeyen-insanlarin-savundugu-14-sebep-688548

Raubeyaz

Oğluma diyorsunuz, o erkek köpek, dişi ile çiftleşince sadece dişi bakıcak yavrulara, kısırlaştırın.

minnoskoss_123

Açıkçası ben de okumadım. Böyle şeylere ilgim pek yoktur. Ben bu bilgiyi yine bu forumda bunu savunan birimden öğrendim. Yanlışmış.

Elimde olsa dışı sahiplenirim ama onuda bulamıyorum

romedon96

secereli mi?

Ben kısırlaştırma taraftarı değilim en doğal hakkini elinden alamam ve evet secereli

Anonymus552223

7 yildir ciftlestirmeyerek pek dogal bir sey yapmis olmuyorsunuz, hep aç hayvan

minnoskoss_123

Kuran’da günah olmadığı yazıyormuş ayrıca.

Ayse_naz_G

Yazmıyor,şahsen ben ayetlere baktım.

Ben karşıyım kınıyorum demiyorum ama böyle alay edilmesi hoş değildi

Ayse_naz_G

Bu arada daha 2 gün önce kısırlaştırın bak suzi şöyle diyor bak suzi böyle diyor diyenler şimdi gelip çiftleştirmeyi savunmasın. İsim vermeyeceğim,sözünüzün arkasında dursaydınız keşke.