2 Yaşında Köpeğim Hiç Huyu Olmamasına Rağmen Halıya Çiş Yaptı

bgenceli

2 yaşa birkaç ay kalmış köpeğim sabah ve akşam iki kez geziyor. Asla eve tuvaletini yapmazdı bugün bir baktım tuvaletin önüne neredeyse tüm mesanesini boşaltmış. Dün gece çok havladığı için ona sprey şişesini göstermiştim sıkmadım bile. Çünkü bu bile yetiyor yapmaması gerektiğini anlamasına acaba bu mu sebep oldu. Bu ara sık sık yapmaması gereken davranışlarda bulunuyor asla çıkmadığı balkona çıkıyor havlıyor. Ben birkaç haftaya evden gideceğim ailemle kalacak. Yanımda götürmeyi çok istiyorum ama ailemin argümanı çok bağlandık bırakamayız oluyor. Köpeğim huy mu değiştiriyor bu şekilde giderse ne yapacağım bilmiyorum

6 CEVAP

bgenceli

Cevap lütfen :((

Kızgınlığa girmiş olabilir kısa zamanda kısırlaştırın bence

bgenceli

Kisir zaten. Bugunde baska bir haliya isedi

Anonymus552223

Ailenizin tutumu ne guzel, genelde cocuklar evden gidince aileler hayvanlari sallamaya bakiyor. Kopekten pek anlamam ama belki sizin gideceginizi anlamistir:)

bgenceli

Tesekkürler cevaplariniz icin

Fatmolgn

Belki çişini dışarı çıkıp yaptığında alışkanlık olup tuvaletini kullanmamış olabilir. Yani benim görüşüm başka bir nedenden dolayıda yapıyor olabilir