Köpeğim Başka Köpeklerle Anlaşamıyor

incimia

KÖPEĞİMİ BAŞKA KÖPEKLRİN YANINA KOYUYORUZ HİÇ OYNAMIYORLAR YAVRU KÖPEK OYNAMAK İSTİYOR FALAN AMA BENİM KÖPEĞİM ONA HIRLIYOR NE YAPMAM LAZIM

4 CEVAP

Busel_18

Köpeğinizin cinsi ne ona göre karar verebilirim niçin olduğna?

bidiboom

Cesar Millan'in videolarini izlesenize, olay aslinda cok basit sadece izleyip anlamak gerekiyor..

incimia

köprğim rus finosu

tgcvk135

Küçük ırklar hep böyle sanırsam yaşıtı bir arkadaş bulmayı deneyin birbirlerine baskınlik kurmaya çalışmasınlar obsesif olduğu bir şey varsa oyuncak,yemek gibi onları oyun esnasında kullanmayın umarım ise yarar :)))