1 Yaşındaki Köpek Kızgınlık Dönemi !!

Yasiincann

1 yaşında dişi köpeğim var, diğeri de 1 buçuk yaşında erkek. Aynı cins. Dişi köpeğim şu an kızgınlıkta çifleşmelerine izin vermeli miyim sizce arkadaşlar

13 CEVAP

Ayse_naz_G

Bakacaksanız veya sahiplendirecekseniz çiftleştirin Chihuahua sorusunda çiftleştirin deyip burda kısırlaştırın demeyin söylediğinizin arkasında durun.

minnoskoss_123

Köpeğinize ve sokak hayvanlarına iyilik yapmak için köpeğinizi kısırlaştırın deriz.

Ayse_naz_G

Bence hiç bir sıkıntı olmaz sokağa bırakmayacak ya adam

ygiz_mrtt

güvenilir sahiplenecek birisi olduğu sürece çiftleştirebilirsiniz. ayrıca belediyelerin sokaktaki hayvanları düzenli olarak kısırlaştırmadığı için önlerine geçilmiş olmaz. Dişi köpeğiniz 1 yaşına yeni girdi ise hemen çiftleştirmeyin derim 1 yaş 2-3 ay veya fazlası ideal ama dayanabilirseniz 1 yaşının 1. ayını doldurmadan çiftleştirmek için acele etmeyin derim

Raubeyaz

Kısırlaştırın, çoğalıp sokakta ki köpeklerin önüne geçmesinler.

romedon96

yavrulara bakabileceksen çiftleştir ama dişi köpeğin hamile kalırsa bakım masrafın da olacaktır

Ayse_naz_G

Bakacaksanız eğer tabiki çiftleştirebilirsiniz.

Ayse_naz_G

Chihuahua sorusunda çiftleşştireblirsiniz demiş herkes sende evet yapabilirsiniz kuran'da öyle bişey yazıyor falan demşsin ama kuranda öyle birşey yazmıyor. Biri bir şey dedi diye hemen onu o an doğruluyorsun. Açıp herkes bakabilir yazdıklarına elif ecenin.

minnoskoss_123

Sana cevap vermeyeceğim beni insanlara şikayet edeceğinize okumanızı geliştirin Ayşe Naz,

Yasiincann

Yavruları güvenilir kişilere sahiplendiriceğim dişinin yaşı küçük diye endişelerim var sadece

Yasiincann

28 Temmuz’da tam 1 yaşına girdi bu ara kızgınlıkta işte sağlığı açısından zararlı olur mu diye endişeliyim

ygiz_mrtt

ikisinin arasında pek bir yaş farkı yok ama dişi köpeğin anne olması için erken eylüle kadar sabredin

toffy_the_cat

https://onedio.com/haber/kedi-ve-kopekleri-kisirlastirmak-istemeyen-insanlarin-savundugu-14-sebep-688548

Birde bilir gibi konuşmayın.Çiftleştirebilirsin bakacaksan.SAÇMA.Alın bunu okuyunn gerçekten sıkıldım.Yazmaya üşeniyorum.Yanlış anlaşılmalara da DİKKAT edin.