Kedimin Cinsini Merak Ediyorum?

Sudedeniz

Merhaba.. tecrübeli ve bilen arkadaşlara sorum olacak. Bu benim kızım köpük. 1 yaşına gelmek üzere. Aldığım kişi chinchilla kırması olduğunu söylemişti ama onunda bildiğinden çok emin değilim. Sizce bu kediye sahip olan veya kedi türlerini tanıyanlar bana cinsini söyleyebilir mı?

3 CEVAP

Ahsenbb

Ankara kedisi kırmasına benziyor.Maşallah cok güzelmiş.Tüyleri kadar ömrü olsun

Raubeyaz

Chinchilla ve ankara kedisi kırması olabilir

NZI

Bana ankara kedisi yada van kedisi gibi geldi ama siz yinede isterseniz bir petlebinin rehberlik sayfasından türlere bakarak bulabilirsiniz.