Diş Ve Tırnak Kaşıma Sorunu

BenNisa

Kedim yaklaşık 3 aylık. İlk önce geliyor, bana sırnaşıyor ve kucağıma atlıyor fakat sonrasında elimi ya ısırıyor ya da tırmalıyor. Bunun nedeninin dişlerinin ve tırnaklarının kaşınmasının olduğunu düşünüyorum. Acaba kedimin dişlerinin ve tırnaklarının kaşınma süresi ne zaman biter ya da biter mi?

3 CEVAP

Tırmalama tahtası ve diş kaşıma oyuncağı alabilirsin. Ama yavru olduğu için yine de oyun amacıyla ısırmaya devam eder. Yani bence dişi kaşındığı için değil oyun oynamak için yapıyor. Büyüdükçe geçer bu.

BenNisa

Kedisi olanların başına böyle bir durum gelmiştir illaki. Lütfen cevap verin.

BenNisa

Güncel