Kısırlaştırma

Köpeğim iki yaşında ve bizim isteğimiz dışında 3 ay önce Doğum yaptı kısırlaştırmak istiyoruz ama kilo bakımından ve iştah bakımından değişiklik olur mu?

3 CEVAP

İştahı yok açılır mı

ygiz_mrtt

değişik birşey olmaz sadece kısırlaşmış olur. kısır köpek maması kullandığınız sürece kilo problemi olmaz ama veterinerinize danışarak alın her marka her köpeğe uygun olamayabilir çevremde oldu kısırlaştırıp ağır yaşamlar programına aday olabilecek köpek. İlk günlerde kısırlaştırıldıktan sonra iştahsız olur ve fazla hareket etmez bunda endişelenicek bir durum yok

Fatmolgn

Kısır maması alırsan kilo bakımından çözüm olabilir bu soruna. İştahının pek kesileceğini sanmıyorum ben.