Dışarıda Bakılabilen Küçük Köpek Türleri Nelerdir?

Patato

Pomeryan köpeği de dışarıda bakılabilir mi?

2 CEVAP

ygiz_mrtt

küçük köpek heykelleri var onlar dışarıda bakılabilir! Tamam büyük hadi geçtim orta ırklardan dışarıda beslersin ama küçük ırklara yapma bunu annen falanmı tüye kızıyor bilmiyorum ama sırf evdekiler veya kendi alerjin için küçücük köpeği bu yazda dışarıda bırakma. yalnış anlama sana köpek alma demiyorum ama pomerian gibi minmum ırkları da dışarıya mahkum etme

v2
Bahçeli bir evdeysen soğuklar başladığında içeri alırsın en azından artık zorunda isen

Anonymus552223

Kediler dover o kopegi disarda, ensesine vurup mamasini alirlar