Kedim Üzülüyor Mu

nejadekoldas

Kedimi sevdiğim gibi dışarıda bana sırnaşan hayvanları da seviyorum eve gelir gelmez ellerimi yıkamadan kedime asla dokunmuyorum (ne olur ne olmaz diye). Ama buna rağmen kedim her defasında uzun uzun ellerimi kokluyor sanki anlıyor başka bir canlıyı sevdiğimi sonra da gidiyor yanımdan (gayet sakince). Sizce bana üzülüyor mu? Veya diğer hayvanların kokuları yüzünden kendisini geriyor mudur?

5 CEVAP

Anonymus552223

Biraz gerilebilir ama uzulme olarak algilamayin, hayvanlar yabanci hayvanlarin kokusunu sevmez. Ama bir sure sonra alisiyorlar. O kadar etkilenmezler yani

ygiz_mrtt

kıskançlık diyelim, seni sahiplenmiş bir kedin olmasından dolayı gurur duymalısın. üzülmemiştir ama üzerime gül mü kokladı şimdi diye düşünüyordur ben zemin katta oturuyorum kedim de çoğunluğunu camda geçiriyor ve onun gözünün önüne komşumuzun balkonunda beslediği yavru kediler oraya geline seviyorum pür dikkat beni izliyor ama bittikten sonra yinede gönlünü almak lazım

nejadekoldas

Not: Bu arada kedim 4 gün sonra 4 aylık oluyor

nejadekoldas

Anladım çok teşekkür ederim

nejadekoldas

Ya ben onun kıskançlığına ölürüm canım benim 4 aylık minicik boyuyla beni de kıskanırmış aşırı mutlu oldum şuanda