Köpeğimin Arka Bacakları Tutmuyor(Acil Bakar Mısınız)?

Şuan 4 Aylık bir yavru Alman kurdu edindik ve gençlik hastalığı olduğunu öğrendik, 1 aydır tedavi oluyor ve ve veteriner hastalığın geçtiğini söylüyor(bir de barınak hastalığı olduğu için tedavisi bitmedi)Yaklaşık 1haftadır arka bacaklarından iğne oluyor ve dünden itibaren arka bacaklarında güçlüksüz,denkesizlik meydana geldi.Hayvan yatarken kalkamıyor arka bacaklarından güç alamıyor,ayaktayken de bacakları yamulup yere düşüyor.Bunun sebebi iğnelerden kaynaklı geçici ağri ve ya yan etki felan mıdır?Yoksa Gençlik hastalığından mı kaynaklanmaktadır?Veterinerle de yarın iyice konuşucaz şuanlık iğneden ağrıyodur diyor ama...

3 CEVAP

GammaLamina

Bacaktan yapılan iğnelerde bu tür şeyler oluyor ve etkisi tedavi bitiminden sonra bir süre daha görülebiliyor. Her ihtimale karşı ne olur ne olmaz dediğiniz gibi mutlaka kontrol ettirin.

GammaLamina

Ayrıca çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim