Köpeğim Bana Hırlıyor

Darvinns

2.5 aylık yabru labradorum sürekli elimi ayağımı ısırıyor elimi ayağımı geri çekincede çılgına dönüp hırlıyor hırçınlaşıp havlıyor bende onu elimle geri itip sert bir şekilde hayır diyorum bu huyundan vazgeçmesi için ne yapmam gerekiyor?

5 CEVAP

bidiboom

Cesar Millan'in videolarini izlemeniz gerekiyor:) cozumunuz cok kolay, sadece biraz bilgi edinip ve gozlemlemeye ihtiyac var gibi.. bir kopekle yasadiginiza gore izlemekten zevk de duyacaginizi dusunuyorum..

Mazival9

Bendede var aynısı duzeldi sayilir. kopeginiz sizin yanınızdaki rolünü öğrenmeli.onu sakin olduğu zamanlarda sevin ve ilgi gösterin. Sizin yaninizdayken sakin ve uslu bir köpek olması gerektiğini öğrenecektir.

incimia

köpek yavru olduğu için böyle şeyler normal oynarken hırlaması benimde başıma geliyor korkma sadece çok heyacanlanıyor normal bir durum :)

incimia

önlemek içinse ona sert bir şekilde hayır demeye devam et köpeğim 3 yaşında hala aynı şeyleri yapıyor ama sen ona hayır dersen büyüyünce bir sıkıntı olmaz

petokulu

Bu ve buna benzer sorunlar için iletişime geçebilirsiniz.