Köpeğim Sahilde Taş Kum Yiyor

Dange_

Arkadaşlar köpeğim denizden kumu kazıyıp dişlerine zarar verecek Taş alıyor ve ağzında bekletiyor sonra başka tarafa kendi boyunda kumu kazıyor içine saklanıyor o taşı asla vermiyor kumlarıda yutuyor. Bunun nedeni ne olabilir.

3 CEVAP

Shaco

kumsala ilk defa geldiyse hoşuna gitmiş demek taşı alıp gömerek sahipleniyor onu
köpekler hoşuna giden şeyleri sahiplenirler kimseye vermek istemezler bu konuda sıkıntı yok kum da zevk için yapıyor kum yutttuğunda uyarın sadece

Shaco

siz gözetim altında olun ağızınıa gerçekten zarar verecek taş alırsa uyarın

Dange_

Kumsala ilk kez gelmedi sahilde büyüyen bi köpek. 2 yaşında sahiplendim.
Uyarsamda vermiyor taşı canını al taşını alma misali.