Sokak Kedisini Sevdikten Sonra Vücudumda Bu Oldu

nejadekoldas

Kedi sokakta yanıma gelmişti sevdirdi kendini iyice sonra üstüme çıktı bende inmesini istemedim sevdim sevdim bana masaj yaptı bacaklarıma. Masaj yaparkende tırnaklarını da minik minik geçirdi ama öyle tırmalama anlamında değil en ufak bir sıyrık bile olmadı. Uyudum uyandım böyle bir şey olmuş bacağımda neden sizce
Not: Kediyi dün sevdim, bu minik kabarcıkları da bugün sabah uyandığımda gördüm, uyurken bir şeyim yoktu

12 CEVAP

Bence alerji gibi olmuş. Benim kedilere alerjim var kedilerimin tırnağı azıcık tenime deyse yara olmasa bile hemen şişip kızarıyor. Sizin de kedilere karşı alerjiniz olabilir mi ki?

Leyl003

Küçük bi pati izine benziyor.. yine de alkol kolanya tarzı bişeyle dezenfekte edin.. içiniz rahat etsin .

bidiboom

Bu donem bende ve bir akrabamda da durduk yere oluyor bunlar, dermatolog kurdesen dedi ve cok onemsemedi, belki donemsel olarak insanlarda bir bagisiklik hassasiyeti var ve ufak bir etkide vucut boyle alerjimsi tepki veriyor.. ya da gercekten kalici bir kedi alerjiniz var belki de, arada bir kedilerle hasir nesir olup test edebilirsiniz:)

nejadekoldas

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Evet internetten de baktım dedikleriniz çoğu yazıyordu:)

minnoskoss_123

Alerji de olabilir. Benim de kedimden bulaştı mantar. İlk hali böyleydi. Siz bence doktora gidin ne olur ne olmaz. Ama ben de alerji olduğunu düşünüyorum.

nejadekoldas

Ayrıca kedide gözle görülür anormal bir durum yoktu

nejadekoldas

Benim bilindik bir alerjim yok ama demekki bende de bir şeyler varmış;)

nejadekoldas

Büyük ihtimalle alerjidir evet. Cevaplarınız için teşekkür ederim

bappatan

Kaşınıyorsa pire ışırmış pire böyle yan yana güzel ısırır. Isırdığını anlamazsın zaten böyleyken farkediliyor.

Fkkdkdkd

Geçmiş olsun

ballokumu

1 günde mantar bulaşamaz öyle onun bi kuluçka süresi var. Alerjimsi bi şey

Ayseghoul

Alerjim var ve böyle oluyor hep. Geçmiş olsun, endişe etmeyin :)