Kedimin Irkını Nasıl Öğrenebilirim Yada Anlayan Var Mı?

Gulyldz94

Veterinerine aşılarını yaptırmaya götürdüğüm de o da pek ırklarından anlamadığını söylemedi.Bir tanıdığım vasıtasıyla sahiplendim ona van kedisi denilmiş fakat gözleri aynı renk.

7 CEVAP

ygiz_mrtt

alçak bir ihtimal ankara veya van kedisi. eğer sokaktan veya barınaktan sahiplendiysen muhtemelen ırk değildir ama bir arkaşından sahiplendiysen anne ve babasının ırkını sor aynı ise ilk dediklerimden. şuda var kedi ırkını anlamak için şuan küçük belki büyüyüp tüyleri uzayınca chinchilla da olabilir(örnek)

Anonymus552223

Çok kucuk alinmis petshoptan
o zaman:( cunku siz 2. Yuvasisiniz ve henuz en fazla iki ayliktir. Annesinden kucuk ayirmislar

bappatan

Ankara kedisi bu. Çipil çipil bakıyor maşallah. Zaten satmayacağınızı varsayarak yorum yapıyoruz ki şeceresinin pek önemi yok. Biri sorduğunda ankara diyebilirsiniz :)

Fkkdkdkd

Çok şeker

Gulyldz94

Sokaktan ve barınaktan değil bir tanıdığımın arkadaşı bakamamış ben sahiplendim . O arkadaş petshoptan satın almış satan kişi van kedisi demiş ama bende van kedilerinin gözleri farklı renk oluyor dedim. Bilemedim burada ki arkadaşlara sorayım dedim.

Bence sadece beyaz bir kedi belirli bir ırkı yok. Van kedisi desem gözleri farklı renk değil. Ankara kedisi desem onların yüz yapısı daha farklı.

Gulyldz94

Evet çok küçük annesinden çok erken ayrılmış ama gözüm gibi bakıyorum ☺️Satmak için sormadım zaten sadece meraktan öylesine teşekkür ederim yorumlarınız için