Kedimde Yara

Ecerana

Merhaba arkadaşlar veteriner e gün için de sorucam ama bayram olduğu için veterinere götüremeyeceğim için maalesef burdan şansımı deneyim dedim. Bazıları biliyordur iki tane kedim var. Bir ay önce kedilerim uyuz olmuştu 3 hafta iğne oldular üstünden iki hafta geçti şuan ve birinin ağız kenarında yara farkettim acaba uyuz mantara mı çevirdi yoksa başka bişey mi bilemedim. Burdan sorayım dedim lütfen bilginiz varsa konu hakkında yorum yazın fotoğraf koyacağım alta

2 CEVAP

Ecerana

Diş eti de fotoğraf da görünüyor zaten şiş gibi geldi bana diğer tarafta da aynı şişlikten var normali böyle değildir herhalde değil mi

pinarcaya

Benim bir bilgim yok normal de gelmedi. Bayramda acik olan bir veteriner arastirsaniz...