Kedime Ne Zaman Ciğer Yedirmeliyim

Damlahalici

3 aylık bir kedim var. Haşlanmış ciğer yedirmeyi düşünüyorum. Çok iyi geliyor tüyleri için ve bedenen daha sağlıklı oluyorlar. Şuan vermem doğru mu?

5 CEVAP

Sselin1

Kediden kediye degisiyor ama ortalama 5 aylik olana kadar ishal yapiyor kedileri. Biraz yaparak deneyebilirsiniz isterseniz Patates ile tavuk cigerini haslayip suyu ile blenderdan gecirip verin. İshal olursa tekrar vermek icin biraz daha büyümesiniz beklersniz.

Anonymus552223

Bence verebilirsiniz. Bu arada kedinizin hikayesini okudum:( omur boyu mutluluklar dilerim ikinize de.. hayvani scottish folda benzetmek icin kulaklarini yakmislar sanirim.. suan iyi olmasina sevindim

Damlahalici

@Epiglottis çok teşekkür ederim. Şuanda çok iyi kızım ^-^ tavsiyelerinizi dikkate alacağım

SistraMila

Ben veriyordum üç buçuk aylıkken falan bir sıkıntısı olmadı ama kediden kediye değişir siz ufak parçalar ile deneyin

Damlahalici

Tamamdır çok teşekkür ederim