Kedimi Yalnız Bıraktım

erdemrabia632

Bayram nedeniyle ilk defa ananeme getirdim 3 aylık bir kedim var bugün ananemde bırakıp ailecek başka bir yere gittik ortalama 3 saat evde yoktuk kendi evinizdeyken bu kadar korktuğunu hissetmedim hatta ebdeyken aksama kadar yalnız kalıyordu. Şu an benden ayrılmıyor ve 1 ay sonra okul nedeniyle başka şehire gidicem herkes bana çok bağlı olduğunu söylüyor ne yapmalıyım

7 CEVAP

Leyl003

Ben de belli bi dönem aileme bırakmıştım.. ailem ona, o da aileme alıştı.. hatta belli bi aradan sonra yanina gittigimde beni tınlamadı bile..

BenNisa

Kedini de yanına al.

Kedi nerede olacak?

BenNisa

Evde birkaç giysini bırak. Ailene de söyle bu giysileri kedinin yanına koysunlar. En azından senin kokun sayesinde kendini rahat hisseder.

BenNisa

Kedini de yanına al.

erdemrabia632

Yurtta kalacağım

erdemrabia632

E ailem bakacak