Kedimin Kulağında Garip Şeyler

63any63

Kedim sürekli başını sallıyor ve kulağını kaşıyor kulağın içine baktığımda bunları gördüm Sizce bunlar ne( hiçbir şekilde kulağına elletmiyor )

8 CEVAP

63any63

Fotoğrafta çok belli olmamış olabilir. Siyah kirli noktalar var
Ayrıca kulağından siyah Topraklar dökülüyor. Ne olduğunu anlamış değilim.

ballokumu

Kötü kokuyorsa uyuz kokmuyorsa mantar olabilir.

Bence de kulak uyuzu.

63any63

Nasıl geçer Peki bu

63any63

Nasıl geçer Peki bu

Lavinyaa

Veterinere götürmeniz lazım ilerlemeden sonra daha kötü oluyor kulak uyuzu antibiyotik tedavi verecek oridermyl kullandık biz uzun süre. Oranın sürekli kuru ve temiz kalması gerekir. Kulak uyuzu nemli ortamlarda daha çok ürer

ballokumu

Veterinere götürün içeride iltihap falan varsa da acır elletmez çünkü. Yazık kıyamam minnoşa

Kulak pisliği kedinizin kulaklarını temizletmediyseniz olabilir