Ödül Maması

toffy_the_cat

Burada biri sormuş ben daha farklı bir şekilde soracağım.

Kedilerime ödül maması almak istiyorum.

İlk sorum;

-Sıvı ödül mü taneli ödül mü?
-Reflex Lick Snack mi?Vitakraftk Milk Melody mi?
-Kedilerim GimCat Jokies'i yiyebilirler mi?Her yerde taneler büyük yiyip tükürdüler denmiş.
-Eğer taneli alırsam GimCat mi Reflex mi daha iyi olur?
-Siz hangi ödül mamasını kullanıyorsunuz.
-Önerileriniz var mı?(en fazla 12 - 14 TL taneliler.Snacklere bütçemi ayarlarım)(sokak kedileri için)

6 CEVAP

Ben olsam reflex lick snack alırdım.

toffy_the_cat

Sağolun:)

toffy_the_cat

Başka fikri olan var mı ?

toffy_the_cat

Arkadaşlar milk melody alamayacağım.Sadece reflex lick snack,GimCat jokies,GimCat tavuk ve biotinli,reflex pockets olabilir.Aklımda en başından beri jokies var ama olumlu yorum yok çok.Bende arkadaşın değerli yorumu sayesinde reflexe yöneldim.

toffy_the_cat

Ya reflex lick ya GimCat 2 seçenekten biri düşünüyorum ama

Daha önceden dediğim gibi en ucuzu neyse onu al. Bu ödül mamalarının içeriğine bakmaya gerek yok zaten ayda yılda bir veriyoruz. Bir de sokak kedisi olduğu için öyle çok ahım şahım bir şey aramaya gerek yok. Hatta ödül mamasına vereceğin parayı yaş mamaya versen daha çok sevinirler.