Matisse Mama Satan Yer?

introvert

Merhabalar, mamaları şimdiye kadar internetten aldık hep, şimdi de araya bayram tatili girmesi nedeniyle beklediğim tarihten biraz daha geç gelecek galiba kargo. Mama da bitmek üzere. İstanbul'da matisse (veya ND de olur) mama satan pet shop ya da veteriner bilen var mı acaba?

3 CEVAP

bidiboom

Erenköy Petshop (internette telefonu adresi var) Kurban Bayrami icin calisma saatlerini 09:00-21:00 olarak belirlemis, N&D kesin vardir, Matisse'i de gecen de sormustum varmis ama siz gene de gidecek olursaniz surprizle karsilasmamak icin onden bir arayip sorun isterseniz (calisma saatleri dogru mu ve urun var mi?)..

toffy_the_cat

Veterinerlerin çoğunda nd var bir gezin isterseniz

introvert

Çok teşekkürler Erenköy bize uzak olacak :/ ama yakınlarda birkaç petshop var oraya soracağım, bizim veterinerimiz de satmıyor nd ve matisse mama.