Lütfen Bakın

Lavinyaa

Kedim annemin yaptığı kuzu etinin yağını içmiş midesi bulanıyor gibi hiç hali yok birşey olur mu çok korktum lütfen bilen varsa cevap yazsın

5 CEVAP

ceysin

Midesini bozmuştur belki ishal olabilir bişey olacağını sanmıyorum ama yarın ilk iş veterinere götürseniz iyi olur

Muhtemelen sadece ishal olur

Rana45

Su içirin dünde bn aynı sorunu yaşadım. Bugün biraz ishal ve halsizlik oldu. Şimdi iyi

bappatan

Hiçbi şey olmaz. Ağır gelmiştir. Muhtemelen uzun bir süre uyur. Veterinere kusma, uzun süren ishal, uyanamama gibi durumların dışında lütfen götürmeyin. Kediler zaten stres oluyolar. Yani kuzuyu yediyseniz zehirlenme durumu yoksa suyundan/yağından yiyen kediye anca ağır gelmiştir. İshal bile olmayabilir ohh mis gibi şifa olsun yavrucağa :)

Lavinyaa

Teşekkür ederim yorumlarınız için