Kedim Elimi Sürekli Yalıyor Ne Yapmalıyım

nazlizisan

Kedim her yanına gittiğimde elimi yalamaya çalışıyor acaba neden böyle yapıyor bilen biri varsa ve cevap verirse sevinirim

2 CEVAP

bidiboom

Ya size duskunlugunden ya da elinize krem suruyorsaniz "temizlemesi" gerektiginden:) baska bir sebebi varsa da ben bilmiyorum..

bappatan

Size teşekkür ediyordur işte ne güzel :) eliniz çamaşır suyu sabın vs kokuyorsa joşuna da gitmediyse sizi temizlemeye çalışıyor olabilir. Gerçi o kokan eli kendilerine dokundurtmamayı daha çok tercih ediyolar ama yime de kedi milletinin işi belli olmaz :)