Dis Dusurmek

selsen

Merhaba, benim kizim 4.5 aylik ve dun dislerinden biri dustu. Bugun de ikincisi. Ama kizimda sanki bir halsizlik var. Oynamiyor, cok uyuyor. Bu durum sizin de basiniza geldi mi? Dis dusururken bu kadar halsiz olmasi normal mi?

2 CEVAP

Gozdetemizel

Bebekler nasil dis cikarirken ateslenir huysuzlasir surekli aglar yani semptom gosterir minik kedinizde oyle.ustelik dusen disin yerine yenisi cabucak gelir kedilerde.oyuzden halsizdir gecer.mama yiyemiyo olabilir disleri yok diye ac olabilir yas mama takviye edin :)

toffy_the_cat

Evet aynı insanlaerdaki gibi mızmızlanır.Yaş mama uyerler sadece genellikle o dönemlerde.