Bunlar Bedir Acaba ? Mantar Mı ?

Einstein06

Bunlar 1.5 aylık kediler. Böyle değişik bir şeyler çıktı derilerinde 4 kedide de var. Bunlar Nedir acaba bilen var mı ?(beyaz sert bir şeyler) şimdiden teşekkür ederim.ve ne yapmam gerekir?

6 CEVAP

tuduer

Mantar bence ,veteriner gösterseniz iyi olur

Veterinere götürüp gösterin

Raubeyaz

Benim kedimin tavuğa alerjisi var, ilk öğrendiğim zaman bunun gibi şeyler çıkmıştı veteriner mantar demişti,

bappatan

Mantar ise ertelemeyin çünkü yayılırsa kötü boyutlara ulaşır

toffy_the_cat

Evet antar gibi.Veteriner acil gidin.Eğer gidemiyorsan yoksa vetmate e sor

ygiz_mrtt

Mantar veya tepkisel reaksiyon(alerji) veterinerinize danışın manatar ise çabucak vücuduna yayılmadan