Lütfen Bakın Bu Fotoğraf Sahte Ve Birinci Olmak Üzere !!!

Sesimi duyacak yokmu ? Lütfen bu hesabı şikayet edin fake foto çünkü Gördüğünüz gibi aynı ve birinci olmak üzere

6 CEVAP

ygiz_mrtt

Bende farkettim. Ama bence sizin c*hilliğiniz adamın profiline bakarsanız kedisinin bazı fotoğrafları yeşil bazıları kehribar gözlü demek ki adamın kedisi çok özel süpersonik göz rengi değiştiren bir kedi türü neden bu kadar ciddiye aldınız ki? Hatta bu özelliğinden dolayı internet siteleri adamdan almış olabilüüü

toffy_the_cat

Ne Cidden mi?Bu kadar paraya ihtiyacı varsa acı bir gerçek var.İndirim kuponu sadece bu sitede geçerli ve en az 33 TL tutmalı kargo dahil.

Raubeyaz

Günahı kendi boynuna

pisipisi123

Arkadaşlar bu, burada yıllardır yapılıyor. Şaşırmayın.

toffy_the_cat

Jdjdklsmxd

pufik

Ben anlamadım