Elimde İz Kaldı

Damlacel_

Merhaba, kedim oyun oynarken falan beni tırmalıyor. Ellerimi çok tirmaliyordu ve elimde beyaz beyaz iz kaldı. Geçmesi için bir yol biliyor musunuz?

4 CEVAP

Zamanla geçiyor bir şey sürmesenizde. Ben hiçbir krem falan sürmüyorum (ki alerjim olduğu için normal insanların iki katı kızarıp şişiyor) kendi kendine geçiyor iz kalmıyor.

bidiboom

Ben "Urederm Lipo %10" kullaniyorum, dermatolog egzamam icin vermisti zamaninda, hani kozmetik nemlendiriciler var ya, onlarin parfumsuz singirdakli olmayan tibbi nemlendirici versiyonuymus:) ve devletin doktoru verdi ve devlet te oduyor, kullanim seklini de soyle tarif etmisti (bitiyo az kaldi:)) musluklarin yanibasinda bulundurun, ellerinizi her yikadiginizda kurulamayin ve fazla suyunu akittiktan sonra bu kremden ince bir kat yedirene kadar ovarak surun.. ciddi faydalidir tavsiye ederim..

İzler çok derin değilse iki üç ay sonra geçer

SistraMila

Fito krem sürüyorum ben işe yarıyor.