Yurtdışına Çıkış

bngs

merhaba 15-20 günlük babamı görmek için almanyaya gidicez ailecek ve bir kedim var.Kedime bakıcak kişiler var ama biraz kedim hassas 5 aylık biz evde yokken bile çok ağlar yanımda götürsem uçakta rahatsız olabilir ve 1 hafta sürem var bu sürede kedimi yurtdışına nası çıkarabilirim bir bilgim bile yok sizce kedim mutsuz olur mu başka birinde olucağı için.Bu arada evde yalnız kalmıcak bakıcak kişi yanına alıcak.

3 CEVAP

Anonymus552223

E biraz zorlanir ama alışir, goturmeseniz daha iyi. Bindiginiz havaalanindan gectiniz diyelim, irda inince de sorun cikmayacagi kesin degil. Biseyleri eksik falan olursa ülkeye sokmazlar falan.. illa yaniniza alacaksaniz Almanlarin ne istedigine de bakin belge olarak

En basitinden binmeden 1 ay önce yapılmış kuduz aşısı isteniyor. Seyahat edebilir belgesi, tam aşı karnesi ama her ülkenin kendi istediği şeyler de var bakmanız gerek

Gozdetemizel

Kuduz titrasyon olmadan Almanyaya kedi goturemezsiniz.kan alinacak Ankaraya teste gidecek 3 ay beklenecek vs vs.bunun disinda mikroçip takilacak,kuduz asisi belli sure once yapilmis olacak.yani 1 haftada hallolacak bisey degil