Hangisi

NZI

Anket

Yavru kedi maması
(9 oy)
Bütük kedi maması
(1 oy)
Toplam (10 oy)

Merhaba, Bir önceki sorumda da sormuştum tabi tam bir cevap alamadım. Demiştim ki sokakta beslemek istediğim kedilerin bazıları yavru bazıları büyük kediler (en fazla yavru kedş var) ve sadece bir tür kedi maması almak istiyorum yani sizce yavru kedi maması mı almalıyım yoksa büyük kedi maması mı? Yani yavrular büyük kedi maması falan yermi yada Büyük kediler yavru kedi maması yer mi? Lütfen uardım edin.

9 CEVAP

NZI

En iyisi ben yavru kedi maması alayım.

Sselin1

Sokak kedileri icin aldigimiz mamalar zaten yeterince besleyici degil yavru cogu markanin yavru kedi mamasi bile yetersiz aslnda. Oyuzden Enerjiye ihtiyac duyan Sokak kedileri icin yavru kedi mamasi almaniz daha mantikli

guineapigela

Yaveu kedi mamasi daha uygun olacaktor

NZI

Bide herkezin kurban Bayramı Mübarek olsun.

NZI

Bide herkezin kurban Bayramı Mübarek olsun.

NZI

Ben yavru kedi maması alsam desem anne kediler doğan yavrularında yeterince citamin alıp süt yapamaz diye korkuyorum.

Büyük kediler için mama alsam desem ya yavrular yiyemez falan diye korkuyorum.

Hem sizi burdaki sokak kedilerini görseniz..... haraketlerime bakıyorlar eğer onlara yaklaşırsam yani resmen benden bile hızlı konuşuyorlar.

toffy_the_cat

Yavru kedi maması al bence.Eğer yetişkin alırsan arı gibi tanesi küçük al

Sselin1

Yavru kedi mamasi daha besleyici anneye daha cok süt yapar. Zaten emziren kedilere yavru kedi mamasi verilir. Yavru kedi mamasi ile yetişkin kedi mamasi arasindaki fark yavru kedi mamasinin degerlerinin daha yüksek olmmasi vitamin, protein, yag orani vs.

minnoskoss_123

Yavru kedi maması daha mantıklı çünkü yavru kedi mamaları yetişkin kedi mamalarına göre daha besleyici.