Kedimin Burnundaki Islaklık

meltej

Merhaba Sevgili Petlebi Ailesi,
Benim kızımın yaklaşık 1 yıl önce başlayan bir problemi var. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi burnundaki ıslaklık henüz 5 aylık iken başladı . Zaman zaman hiçbirşey yokmuş gibi normal zaman zaman lekeli gibi ıslak olan burnu şimdi fotoğraftaki gibi büyümeye başladı.
İştahında sorunu yok. Ne olduğu konusunda fikri olan var mı? Alerji olabilir diyenler oldu?
Önemli bir sorun mu? Benzer sorun yaşayanlarınız yada bilgisi olan var ise kaynağı ve sorunun çözümü ile ilgili bilgi paylaşan olursa çok sevinirim

8 CEVAP

Ahsenbb

Aa bende şaşırdım salgı bezlerini yeterince kontrol edemiyor mu acaba veya ısı değişimini.veterinere gittiğinizde bi sorabilirsiniz.Ama malesef ki bir hastalık belirtisi olabilir.

Tüm kedilerin burunları ıslaktir asıl burnu kuru olduğunda korkmalısıniz

meltej

Evet teşekkürler. Ancakbu burun ucundaki normal ıslaklık değil burnun yüzeyindeki farklı ve gitgide yayılan bir ıslaklık

Anonymus552223

O islakligin altindaki deri nasil? Bir cesit mantar turu olmasin

meltej

Zaman zaman ıslaklık yok oluyor ancak leke gibi izi kalıyor zaman zaman ise tüylerin üzeri ıslak

meltej

Zaman zaman ıslaklık yok oluyor ancak leke gibi izi kalıyor zaman zaman ise tüylerin üzeri ıslak

Mirey

Benim kediminde böyle halen ne olduğunu çözemedik

Mirey

Benim kediminde böyle halen ne olduğunu çözemedik