Arkadaşlar Acil Yardım

betulylmz

1 yaşında köpegim var 4 gün önce başka bir köpekle kavga etti ve gözü hasar aldı hallettik şükür onu, fakat o günden sonra yemek yememeye başladı 4 gündür hiçbir şey yemedi çok korkuyorum napıcamı bilemedim cevaplarınızı bekliyorum

6 CEVAP

bidiboom

Ya travma psikolojiisi, devamli icini isitmak, beraber uyumak, hep oksamak konusmak filan, yani cok guvende oldugunu ve sevildigini dokuna dokuna hissettirip gevsetmek lazim (biz de yasadik benzerini, sonunda Allahin izniyle geciyor:).. ya da sagligiyla ilgili baska bir problem var, ona da veteriner lazim.. cok gecmis olsun..

toffy_the_cat

Strestendir.Benim kesimde javgadan sonra iştahı gitti.Zaman ve sevgiyle geçer

minnoskoss_123

Kuru mamasını ıslak mamayla karıştırmayı deneyin.

betulylmz

denemediğim hiçbir şey kalmadı ama yemiyor maalesef

betulylmz

umarım bide işin garibi kavga ettiği köpekte yemek yemiyor o da sokak köpeği sürekli bizim evin orada yemek veriyorum ama o da yemiyor kavga etselerde ayrılmıyolar hiç ikisininde iştahı yok

Köpeğinizin iştahı yoksa veterinere götürün bir sürü sebebi olabilir istahsizliginin